פרטי האירוע

 

ערב זמר : צחי סיטון

בחלק הראשון : שירה בציבור - אילן גרינברג 

ברודווי-ישראל", מופע בינלאומי ייחודי ומרגש , כולל את מיטב הלהיטים הגדולים ביותר מכל הזמנים שהועלו על במות ברודווי לאורך השנים.

לראשונה בישראל, תגיע ארצה כוכבת ברודווי הנודעת אמנדה ג'יין קופר (AMANDA JANE COOPER) לסיבוב הופעות ארצי יחד עם צחי סיטון  (ISAAC SUTTON).

אמנדה ג'יין קופר, מכוכבות ברודווי הבולטות והגדולות ביותר היום בארה"ב, היא הכוכבת הראשית של המחזמר וויקד (WICKED) , אשר חוגג בימים אלה 16 שנים על במת ברודווי.

אמנדה ביצעה את התפקיד הראשי הנחשק של "גלינדה" במספר הפעמים הרב ביותר בתולדות המחזמר האמריקאי האגדי.

 

המופע המשותף "ברודווי -ישראל" הוא מופע חוצה יבשות, אשר כולל מגוון רחב של מחזות זמר, החל מהקלאסיקה האמריקאית המסורתית ועד למחזות הזמר המודרניים של היום.

אמנדה ג'יין קופר תבצע את מיטב הלהיטים שהפכו אותה לשם דבר בארה"ב ותבצע דואטים יחד עם צחי סיטון, אשר יבצע גם הוא ממיטב הרפרטואר שלו, כולל גם קטעים נבחרים מתוך מחזות זמר ישראלים מוכרים ואהובים.

 

המופע יכלול שירים מתוך:

Wicked, The Phantom of The Opera, The Sound of Music, Smash, Frozen, The Wizard of Oz,  Cabaret, Hello Dolly, My Fair Lady, West Side Story and many more.

 

צחי סיטון - זמר, שחקן ומפיק ישראלי בעל קריירה בינלאומית, מככב בימים אלו בתיאטרון הבימה וברחבי הארץ עם המופע המצליח "הערב מחזמר" ובמופע "לאס וגאס - תל אביב" - מופע מחווה לעיר ההימורים הגדולה.

לאחרונה השיק מופע חדש בהבימה "פרס ישראל" - מופע מחווה לכלות וחתני פרס ישראל בזמר העברי, לרגל חגיגות 70 שנה למדינה. מופע זה אף ייצא לסיבוב הופעות בארה"ב באפריל 2020.

בשנים האחרונות, סיטון מופיע עם כוכבות ברודווי בארה"ב ובארץ , כמו גם במחזות זמר ואופרות, ביניהם המחזמר הצרפתי "רומיאו ויוליה" בתיאטרון גשר.

 

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים